LOL

  • Liina läheb Tartu maratoni pikale rajale. Elu ütleb LOL – sul on ju sel päeval ülikoolis grupitöö kaitsmine!
  • Liina läheb Tartu kevadjooksule. Elu ütleb LOL – sa ju õpetad sel päeval noortele skautidele, kuidas mägimatkata ja kaljut ronida.
  • Liina istub niisama ja teeb tööd. Elu ütleb LOL – sind moositakse ära osalema RATTARALLIL!
  • ….. can’t wait for the next curve ball!

Mis sai Tartu maratonist?

Treening Tartu maratoniks algas jube hästi. Kõik läks plaanikohaselt. Siis pöördus aga minu elu pea peale ja karjäärimuudatus tähendas, et nüüd elan ma pool nädalast Tallinnas (mulle hakkavad hotelli portjeede näod meelde jääma juba). Trennigraafik sellist asja ei kannata. Uus roll võttis harjumist. Aga poolmaratoniks olin ma treenitud. Iseasi, kas ma oleks aega parandanud. Tõenäoliselt mitte. Aga ma tegin ettevalmistusi vastavalt eelmise aasta kogemusele ja olin VALMIS kuumaks, pikaks ja raskeks jooksuks. Stardinumber käes tuiasin veel veidi expol ringi ja läksime Siimu vanematele külla. Seal tuli arutlusele kool ja järsku tabas mind arusaam, et ma mitte kuidagi ei saa järgmisel päeval Otepääle starti minna. Ja selleks hetkeks oli 10 km distantsile ümber regamiseks juba hilja. No aga kohe tuleb ju Tartu kevadjooks – see saab olema vahva!

Mis sai Tartu kevadjooksust?

See oli mul kalendris märgitud pühapäevale. Tegelikkuses oli see aga laupäeval. Nii lihtne see ongi. Aga see nädalavahetus karulas oli ikka väga vinge! Elevustunne südame all, et varsti saab jälle mägedesse. Juhhei!

Karula veski . Õde julgestab. Adrenaliin. Teeme nii, et täna ei kuku.

Karula veski . Õde julgestab. Adrenaliin.

Ja saingi raja ülesse pandud!

Ja saingi raja ülesse pandud! Esimene emotsioon.

Mis… rattaralli?

Teen mina rahulikult tööasju ja minu juurde tuleb juttu ajama töökaaslane. Kõigepealt räägib ühe kolleegi nõusse, siis teise ja siis ütleb mulle: “Liina sa ju tuleb ka isegi X ja X tulevad! Sel aastal on see tervelt 10 km lühem rada – just paras ära proovimiseks. Täna läheb registreerimine kinni.” Peer pressure töötas. Ma regasin end ise Rattarallile. Rääkisin oma isa ka sisse (tal tundus hea meel  olevat ;)). The rest is history.

Pidin pildi tegema. Muidu keegi ei usuks. Mina kaasa arvatud.

Pidin pildi tegema. Muidu keegi ei usuks. Mina kaasa arvatud.

Mis Sina arvad?

Kommentaari