Jooksust

Pekist Priiks 2015 start

Pildi autor: Krista Mikk

Sellest ajast, kui viimati kirjutasin, olen ma veidi jooksnud, jooksnud korraga 25 km (Pekist Priiks 2015 pool distantsi) ja pärast seda kohe korraga ka kuu aega igasugu jooksmisest pausi võtnud. Kuidas on kuu aega mitte joosta? Elu nagu elu ikka :).  Mõni kord tuli mõte “Peaks jooksma minema…” aga siis läks õite külmaks ja mõte jäigi vaid mõtteks. Viimased kaks õhtut on aga olnud tunne, et tahaks jooksma minna. Vot sellele ma enam vastu ei saa.

PEAKS jooksma minema” vs “TAHAKS joosta”… selles on erinevus!

Click To Tweet

Ja see oli suurepärane!

Koolist

Esimene magistriõpingute sess on üle elatud. Kui vahepeal juba tundus, et raportisse pääseb vaid üks B, siis tänase seisuga on kõik hinded väljas ja ikkagi tuli kaks B’d. Ma küll ei julge järgi vaadata, aga minu mäletamist mööda (see oli küll juba jupp aega tagasi) ei õnnestunud mul kogu baka jooksul ühtegi sellist semestrit teha, kus oleks 5 A’d reas. Täitsa hea tunne on… ainult see üks aine, kus niiiii napilt jäi A’st puudu.. see veidi kriibib.

Ootan järgmist semestrit – bring it!

Elust

Seda ei saa enam kuidagi teistmoodi vaadata, kui et ma olen nüüd ametlikult täiskasvanud inimene. Kinnisvara (kaas-)omanik ja puha. Kolm tilka verd pangalepingule alla pigistatud jne. Mis pillid need olid, mille kohta Pipi väitis, et need hoiavad igavesti noorena? Mul oleks neid vaja*. Aga korteri jätaks ka alles. Täitsa nunnu teine. Tänasest on internet ka sees, nii et elamiseks valmis. Tegelikkuses oleme juba nädalajagu hommikuid Supilinnas ärganud.

*Sobivad ka soovitused kortse ennetavate kreemide kohta

Mis Sina arvad?

Kommentaari