Avastusjooksud

Alati kui satun uude kohta, on mul kihk seda kanti jooksusammul avastada. Eelnevalt olen niimoodi sisustanud aega näiteks reisidel Konstanzi ja Londonit avastades. Londonis isegi kahel erineval korral! Eelmisel kevadel sai ka üks pikem jooks asjaolude sunnil ette võetud Pärnus, kus samal ajal sadu skaute linna peal ringi kõndis ja matkapunte otsis.

Uued põnevad rajad

Nüüd ma aga elan uues linnaosas. Tõsi – ma kolisin vaid umbes kilomeetri kaugusele kohast, kus viimased kaks aastat elanud olen. Linnaosa on aga kindlasti uus. Kolimine tõi ikkagi mängu uued jooksurajad ja sellega seoses ka ümbruskonna avastamise.

Vanatädid koertega. Pisikesed tänavad. Kihvtid majad. Sillutatud kõnniteed. Hommikused unised pereelu stseenid, mis paistavad esimese korruse akendest – Supilinn!

Foto: Sven Zacek - www.zacekfoto.ee

Foto: Sven Zacek – www.zacekfoto.ee

Pildi autori Facebooki leht toredate loodusfotodega – mine tšeki 😉

10 000 sammu päevas

Igahommikune tööle jalutamine ületas seoses kolimisega 2 km piiri. Proovin kõigest väest oma päevast sammude arvu hoida eeskujulikult kõrgel. Olgem ausad, krõbekülmade ilmadega oli neid samme ikka õite vähe ja praegugi on neid raske tasa teha. Et istuv töö ei põhjustaks järgmisi jooksuvigastusi olen eesmärgiks seadnud ka päeva keskel/pärastlõunal käia veidigi pikema tiiru. Parem kui sirgjoones tagasi kontorisse suunduda. Selles osas seab aga takistusi komme kolleegidega vähemalt korra nädalas endale toit kontorisse tellida.

Traditsiooniks kujunenud ülepäevane koogisöömine ei tule ka kasuks 😀 but no regrets! See eHeathi analüütikute kamp on tõelised maiasmokad…

Mis Sina arvad?

Kommentaari