Lühike ülevaade:

Kiire on olnud. Tööd on tehtud, koolis on käidud, skaudiasju on aetud, matkamas käidud, elu elatud ja joostud on ka 🙂

Pikem selgitus:

Kuna juba on ähvardatud selle kõige kurjemaga – “Ma eemaldan su blogi oma nimekirjast, kui sa enam midagi ei kirjuta”, siis võiks ju end kokku võtta. See nädal on tegelikult päris huvitav läbilõige minu elust praegu. Ja see pole isegi üks neid tihedamaid nädalaid.

Nädal algas hommikujooksuga, töiselt ning kooliselt. Sai tehtud pikemaid tööpäevi ning sellele otsa veel pikemalt kontoris istuda, et koolitöid ka teha. Kodus nimelt ei tule mul sellest õppimisest midagi välja. Nädala esimesse tantsutrenni otsustasime mitte minna. Me mõlemad olime veel 15 minutit enne trenni algust (kell kaheksa õhtul) tööl ja näljased. Tantsutrennist poleks midagi välja tulnud.

Pikantsed toiduelamused

Sain kolleegidega gurmee elamusi kogeda. Nimelt käisime Antoniuse õue Maisteelamuse kojas. Sinna oli päris suur punt inimesi kokku tulnud nii meie ettevõttest kui ka kliendi juurest. Koos sai siis kokata järgmist menüüd:

  • 1. eelroog – pullimuna crudo (toored marineeritud pullimuna viilud)
  • 2. eelroog – pullimunad jahimehe stiilis (praetud sibula ja ohtra võiga)
  • Pearoog – Liivimaa lihaveise ahjupraad wokitud juurikatega
  • Magustoit – šokolaadi kook soolahelveste ja tšilliõliga

Maitseealmuse koda: Liivimaa lihaveis, pullimunad ja tšilli-šokolaadi kook

Elamusi oli omajagu. Pullimunad ka proovitud 🙂 Polnudki kõige hirmsam. Marinaad oli üle mõistuse hea.

Kool ja esimene (tegelt teine*) puudumine

Neljapäeva hommikul veel paar tundi tööl ning mõned ettevalmistused järgmiseks nädalaks ja oligi aeg kooli kapata, sest üle nädala on mul neljapäevast pühapäevani kool. Sessioonõpe on selle graafiku nimetus. Mulle sobib. SQL for the win!

SQL database schema

Reedel oli mul kooli asemel reaalse elu kiirkursus kriisikommunikatsioonis. Jõudsin viimasesse loengusse ka poole tunnise hilinemisega. Aga jõudsin!

Jooksmine sügisel

Nädal lõppes samamoodi nagu algas – hommikujooksuga pühapäeva hommikul. Ma olin täitsa segaduses, et miks väljas valge on. Poole ringi peal tuli meelde, et kellasid ju keerati.

Veel üks ilmutus, mis mulle selle jooksu peal tuli. (Väga klassikaline) Jooksuringi alustades on täitsa ok, kui on veidi jahe olla. Mõne kilomeetri möödudes on niikuinii garanteeritud, et hakkab palav. Seega – järgmistel kordadel tuleb vähem vammust lisada 🙂

* Esimene koolist puudumine oli selleks, et joosta Tallinnas poolmaraton isikliku rekordiga 🙂

——————————————————————————————————————————————–

Kas Sina jätkad jooksmist ka talvel? Kas väljas või jooksulindil?

Kas on huvi ka pullimunade retsepti osas?

Mis Sina arvad?

Kommentaari